To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas ligoniui...

Gydytojas ligoniui:
- Išgerkite šįvakar šias dvi tabletes, o rytoj, jei prabusite, dar dvi.

  • Maitinant kūdikį krūtimi, nuo 6 mėn. pradėkite primaitinti virtomis daržovėmis, košytėmis, o nuo 8 mėn. duokite virtos pertrintos mėsos. Mėsa padės išvengti mažakraujystės.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Naujausiais epidemiologiniais tyrimais įrody­ta, jog socialinė fobija pasireiškia 13,3 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Tai trečiasis pagal pa­plitimą psichikos sutrikimas, po ...

Gamta - žmogui

Žmonės, kamuojami įvairių negalavimų ir skausmų, išbandę įvairius vaistus, tačiau nesulaukę tinkamo efekto, vis dažniau taiko netradicinės medicinos būdus. Gydytis dėlėmis šiauliečiai važiuoja net į Kauną, nors šis gydymo metodas taikomas ir mūsų mieste. Netradicinę mediciną praktikuojanti gydytoja Irina Jazdauskaitė-Uščiauskienė pacientų turi apsčiai, tačiau ji jaučia pareigą suteikti informacijos apie gydymą dėlėmis, homeopatiją, autohemoterapiją, akupunktūrą ir mezoterapiją.

Medicininės dėlės turi gydomųjų savybių

Kas žino, ar tradicinės medicinos atstovai nepradės vėl gydyti medicinine dėle, kuriai JAV, Pietų Karolinos mieste Čarlstone, yra pastatytas muziejus, o ligoniai sutinka mokėti 80 litų už vieną dėlę, išaugintą Anglijos fermoje.

Tiesa, ne visos dėlės yra medicininės - turi gydomųjų savybių, todėl įlipę į ežerą ir pajutę prisisiurbusią dėlę žmonės, nuplėšdami ją, elgiasi teisingai. Medicininės dėlės išskiria sekretą, kuriame mokslininkai randa gydomųjų medžiagų. Jos padeda gydyti ligas, susijusias su kraujotakos sistema.

Medicininės dėlės turi apie šimtą biologiškai aktyvių medžiagų, teigiamai veikiančių žmogaus organizmą, priešingai nei sintetiniai vaistai, paliekantys pėdsakų kepenyse, skrandyje ir kituose organuose.

Gydytoja I. Jazdauskaitė-Uščiauskienė sako, kad dėlių išskiriamos medžiagos gydo ne ligą, o ligos priežastį ir visą organizmą. Dėlės pagerina kraujotaką, todėl į ląsteles patenka būtinos medžiagos. Jų išskiriamas fermentas histaminas didina kraujagyslių sienelių laidumą, o uždegimo metu padeda skysčiams išsiskirti iš kraujagyslių ir limfagyslių.

Atitolina infarktą ar insultą

Mokslininkai teigia, kad žmogus gali atitolinti infarktą ar insultą arba jų išvengti, jeigu sulaukęs 50-ies kas tris mėnesius profilaktiškai užsidėtų po keletą dėlių.

Taigi dėlėmis galima gydyti aukštą kraujospūdį, stenokardiją, varikozinį venų išsiplėtimą, hemorojų, galvos smegenų aterosklerozę. Jos padeda esant radikulitui, gimdos ir jos priedų uždegimui, bronchitui, prostatitui. Šis metodas taikomas esant ausų, nosies, gerklės ligoms, išbėrus jaunatviniams spuogams, esant artrozei ar sąnarių skausmams ir kt.

Gydytoja įspėja, kad kai kuriais atvejais gydyti dėlėmis negalima, pavyzdžiui, kai žmogus serga hemofilija, mažakraujyste, hemoragine diateze, taip pat esant žemam kraujospūdžiui, išsekus organizmui arba tiesiog karščiuojant. Todėl prieš pradedant gydyti medicininėmis dėlėmis reikia būtinai pasikonksultuoti su gydytoju hirudologu, kuris konkrečiu atveju patars, kuriose vietose ir kiek laiko reikia jas dėti. "Jeigu liga įsisenėjusi, gydymo kursą reikėtų kartoti po keturių ar šešių mėnesių. Medicininė dėlė naudojama tik vieną kartą, vėliau ji utilizuojama", - gydymo subtilybes paaiškina pašnekovė.

Žmonės dažnai šlykštisi dėlėmis, nenori jų matyti. Gydytoja skuba nuraminti, kad tai natūrali reakcija. Baimintis nėra ko, nes kiekviena dėlė įdedama į mažą stiklinę talpą ir tik tada pridedama prie odos. Silpnas lyg dilgėlės dilginimas jaučiamas tik iš pradžių, kol dėlė į odą suleidžia daugybę smulkių dantukų. Prisisiurbdama dėlė nesukelia didelio skausmo.

Mezoterapija - mažai, retai ir tinkamoje vietoje

Gydytoja I. Jazdauskaitė-Uščiauskienė gydo ne tik dėlėmis, bet taiko ir mezoterapiją. Tai gydymo technika, kai į problemines kūno vietas sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Jie švirkščiami retai, mažomis dozėmis ir būtent ten, kur skauda.

Mezoterapija efektyvi gydant labai daug reumatologinių, traumatologinių, ginekologinių ligų. Ji sėkmingai taikoma ir kosmetologijos srityje.

"Mezoterapijos procedūroms naudojamos labai mažos plonos adatos, vaistai leidžiami tik į odą. Oda tampa stangresnė, elastingesnė ir lygesnė. Ši metodika puikiai malšina skausmą, stabdo uždegiminius procesus, maitina audinius, atpalaiduoja raumenų ir smulkiųjų kraujagyslių spazmus", - vardija gydytoja.

Mezoterapija neleidžia progresuoti artrozinėms ligoms, gydo pradinėje stadijoje, padeda numalšinti sąnarių skausmus vėlyvoje ligos stadijoje, be to, mažina nugaros, strėnų skausmus. Šis metodas naudojamas esant sausgyslių uždegimui, raumenų skausmui. Mezoterapija efektyviai padeda esant patempimams, kamuojant skausmui po didelio fizinio krūvio, traumų, "supūtimo", stabdo plaukų slinkimą, mažina celiulitą. Taikant mezoterapiją, ilgiau neprireiks akinių.Akupunktūra atveria kelią gyvybinei energijai

Anot gydytojos I. Jazdauskaitės-Uščiauskienės, už vaistus dažnai efektyvesnė būna ir akupunktūra. Tai gydymo metodas, kai tam tikri taškai dirginami specialiomis adatomis.

"Akupunktūriniai taškai išsidėstę kūno paviršiuje tam tikromis linijomis, vadinamomis meridianais arba kanalais. Kinų gydytojai teigia, kad gyvybinė energija teka būtent šiais kanalais. Kai jie užblokuojami, žmogus suserga. Manoma, kad šie kanalai susiję su įvairiais organais. Dirginant biologiškai aktyvius taškus, žmogus pasveiksta", - pasakoja gydytoja.

Akupunktūra gydomos sąnarių, stuburo, nervų, virškinimo, kvėpavimo sistemos ligos. Ji tinka ir esant lėtinio nuovargio sindromui, kamuojant stresui, nusilpus imuninei sitemai, kilus alerginei reakcijai.

"Akupunktūros poveikį labiausiai lemia paciento nusiteikimas. Gydymas bus veiksmingesnis ir greitesnis, jeigu pacientas atsipalaiduos. Tačiau kai žmogus įsitempęs, procedūros veikimo kryptis vis tiek išlieka", - tikina gydytoja.

Biopunktūrą pamėgo sportininkai

Dar vienas netradicinis gydymo būdas - homeosiniatrija (biopunktūra), kai homeopatiniai preparatai švirkščiami į akupunktūros taškus. Organizmui teigiamą poveikį daro ne tik homeopatinių vaistų injekcijos, bet ir poveikis į akupunktūrinį tašką, todėl gydymas tampa efektyvesnis ir greitesnis.

Gydytoja I. Jazdauskaitė-Uščiauskienė sako, kad biopunktūra taikoma šalinant nesudėtingas ortopedines problemas, tinka šalinti susikaupusius kūne toksinus, esant stuburo nervų šaknelių, kaklo, krūtinės ir juosmens raumenų uždegimui ar patempimui, nervų ligoms, galvos traumoms, vidaus organams gydyti. Šis metodas efektyvus sportininkams, patiriantiems traumų, esant peties sąnario sindromui, achilo sausgyslės uždegimui.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai