Naujausi straipsniai
Žmogeliui būrėja išpranašavo, kad jis mirs dėl ginčo...Žmogeliui būrėja išpranašavo, kad jis mirs dėl ginčo. Daug metų jis stengėsi su visais sutarti, ir tai jam sekėsi. Bet kartą žmogelis susirgo ir pakliuvo į ligoninę. Susirinko gydytojų konsiliumas ir ėmė aptarinėti jo ligą. Vienas sako viena, kitas - kita.
Vaistų paieška
|
Menopauzė. Ar dar yra tikimybė pastoti?
2012, Sausis 3 - 09:37
Man 51m. 10 men. kaip nera menesiniu. Noriu paklausti ar dar yra tikimybe pastoti? |
Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.
to nesakysiu — 2012, Sausis 4 - 13:14
Ji nesvajoja, o rupinasi ar nepastojo! Skaikyk idemiau pries komentuodama/ -as!!!
O del pastojimo, tai yra tikimybe pastoti. Labai daznai ir buna, kad moterys menopauzes metu susilaukia "netyciuku", nes pastebi, kad pastojo, jau kai buna per velu. Saugotis vistiek reiktu.
nesakysiu — 2012, Sausis 4 - 10:49
ne! Jezus Marija, jau anukus turetum supt, o dar apie vaikus svajoji :D
Skelbti naują komentarą